Info kutsikasoovijale/Информация для покупателей


Kui soovid kesk-aasia lambakoera kutsikat meie kennelist

Kui Sa soovid kesk-aasia lambakoera kutsikat meie kennelist, siis võta ühendust marge.grauberg@gmail.com ja kirjuta lühike enda tutvustus. Kirjelda enda elutingimusi (korter, oma maja, aia olemasolu), pereliikmete arvu ja vanust ning kindlasti kirjuta, miks Su valik langes kesk-aasia lambakoerale. Kirjuta ka , mis Sulle tõu juures meeldib ja millisel eesmärgil oled valinud tulevaseks koeraks just  kesk-aasia lambakoera.

Alati võib ka lisaks helistada telefonil 555 347 84 või vestelda skype`i vahendusel (margegrauberg1). Mida rohkem Sa suhtled kasvatajaga,  seda suurem on võimalus, et ma õpin Sind paremini tundma, et enda kutsikat usaldada Sinu peresse.

Pärast esmast tutvust saadan kutsikasoovijale meie ankeedi, mille palun täidetult tagasi saata. Kui me peame teie kodu eluolu ja tingimusi ning teie plaane kutsika kasvatmisel meile sobivaks, siis on võimalik kutsika eelbroneerimine.

Kutsikat broneerida on võimalik alles peale minu isiklikku tutvust kutsika soovijaga. Selleks kutsun soovija (väga soovitavalt koos kõigi pereliikmete, sh ka lastega) meile külla kutsikat valima ja meie koertega tutvuma. Kutsikaid on võimalik vaatama tulla alates 3ndast elunädalast. Kutsikasoovija näeb ja saab tutvuda antud momendil vabade kutsikatega. Enne ametlikku broneeringut arutame põhjalikult läbi tulevase ostu-müügilepingu, räägime tõu kasvatusest ja hooldusest ning loome häid suhteid. Lõplikku otsuse kutsika valikul soovijale jätame alati endale. Kutsikad on erineva iseloomu, temperamendiga ja püüame valida kutsikasoovija peresse paremini sobiva kutsika. Näiteks me ei soovita tõsisema iseloomuga isast kutsikat esimeseks koeraks jms.

Kutsikaid hakkame loovutama alates 8ndast elunädalast. Selleks ajaks on kutsikad saanud korduvalt siseparasiitide tõrjet, tehtud on esimene vaktsineerimine, paigaldatud on mikrokiip, kutsikad omavad europassi ja tõutunnistust. Kutsikad saavad meilt kaasa kutsikapakki: toidu esimeseks elunädalaks, toidukausi, käsitöö kaela-ja jalutusrihma, magamistekikese, mänguasja, põhjalikku kutsika hooldusjuhendi, meene kenneli poolt. Kõik kutsikad müüme ostu-müügilepingu alusel.

Me otsime enda kutsikatele vastutustundlike omanikke, kes on õppinud tõugu tundma ja suudavad aktsepteerida ja austada antud tõu omapära ja iseloomu!

Enda poolt pakume eluaegset tuge ja abi probleemide lahendamisel. Terviseprobleemide korral palume alati meiega ühendust võtta, et koos leida pädevaim spetsialist!

Kuna meil on ametlik koertehoid, siis alati võtame hoiule ka enda kasvandike.