Ryazan-Yakshi Uncha

Rus Jun CH, Rus CH, RKF CH, Balt W`15

Sündinud 12.12.2013 Kasvataja Ljudmila Rõbakova (Venemaa)

uncha8

Ryazan Yakshi Uncha („Uncha“) on sündinud Venemaal, Ryazani linnas väga tuntud kennelis „Ryazan Yakshi“.

Uncha on osalenud väga edukalt näitustel Venemaal, Lätis, Leedus ja Valgevenes. Seni meie suurimad saavutused on Eestis 2015.aastal rahvusvahelisel näitusel “Balti Võitja” võidetud CAC, CACIB ja Balti Võita`2015 tiitel, Venemaal oleme korduvalt võidetud Parima Emase Kutsika, Parima Kutsika, Tõu Parima Juuniori ja Tõu Parima tiitlid, suurel kesk-aasia lambakoerte erinäitusel Tuulas 2016.aastal Uncha võitis Võitjate klassis I koha ja КЧК (Tõuklubi Tšempioni Kandidaat), erinäitustel Pihkvas ja Sankt-Peterburis on Uncha võitnud oma klassis auhinnalised kohad saanud ja talle on omistatud CC (ehk kvaliteedi sertifikaadi). Lisaks edukale näituse karjäärile on Uncha suurepärase iseloomuga koer, mis on meie jaoks esmatähtis. Kuna tal on head pärilikud eeldused ja tõule iseloomulik käitumine  on ta edukalt osalenud kaitsetestimistel. Kaitsetestimise head tulemused on julgustanud meid temaga selles valdkonnas edasi töötama ja loodetavasti jõuame kunagi vastava eksami sooritamiseni.

kaitsetrenn-uncha

Uncha on iseloomult sõltumatu, enesekindel ja heade kaitseomadustega. Samas on ta tänu sotsialiseerimisele väga hea suhtleja ja inimeste ning teiste koertega rahumeelne või sõbralik.


Uncha isa Tosh Sanam Birtumor on pärit Usbekistanist kennelist Tosh Sanam, 2011.aastast elab ta kennelis Ryazan Yakshi Ryazani linnas, Venemaal.  T.S.Birtumor on  tugeva iseloomuga, väga iseseisev ja sõltumatu ning väga tõsine isane koer. Koer, kelles on säilinud ehtsa kesk-aasia lambakoera uhke ja julge iseloom.

T.S.Birtumor on väga hinnatud aretuskoer, kelle järglased on tugeva ja julge iseloomuga ning väga sarnanevad talle ka eksterjöörilt. T.S. Birtumori pedigreed näeb siin

Rus CH, RKF CH, Rus Grand CH Tosh Sanam Birtumor (АКЕЛЛА  X ДЖАНЫМ САНАМ) sünd.10.02.2007 :

birtumor


R.Y.Uncha ema on Ryazan Yakshi Safiyar, kes elab samuti Ryazanis, Venemaal. Väga ilusa eksterjööriga ja tugeva ning veidi äkilise  iseloomuga emane koer. Ka R.Y. Safiyar on hinnatud aretuskoer. Eriti õnnestunud pesakond oli tal Tosh Sanam Birtumoriga, kust on ka pärit meie R.Y.Uncha. Kuna me olime väga rahul nii Uncha iseloomu, välimuse kui ka tervisega, siis otsustasime võtta samade vanemate duubelpesakonnast ka teise kutsika. Nii jõudis meie juurde Unchast 2 aastat noorem vend Ryazan Yakshi Eserden.

Ryazan Yakshi Safiyari pedigreed näeb siin

Rus CH, RKF CH, Rus Grand CH Ryazan Yakshi Safiyar, sünd. 02.11.2009

safa


Uncha pildigalerii:

uncha1uncha2uncha4uncha3uncha5uncha6

uncha7uncha11uncha12